Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rampa görmek

Kahve falında rampa görmek sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına rivayet eder.

Kahve falında rampa gördüyseniz:

  • Sizin için en büyük tehlike büyük konuşma konuşmanızdır.Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz.

Kahve falında dik rampa çıkmak iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında rampa yol görmek haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına delalet eder.

Kahve falında rampa görmek kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine alamet eder.

Kahve falında rampa aşağı inmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, boş kuruntularla uğraşacağına, stresli bir ortama gireceğine işarettir.

Kahve falında arabayla rampa çıkmak sistemli şekilde başarıya koşacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında rampa yukarı çıkmak bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, hem yaşama olan inancına kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında rampadan çıkmak bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına delalet eder.

Kahve falında arabayla rampa inmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına tabir olunur.