Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş anne görmek

Kahve falında ölmüş anne görmek değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş anne gördüyseniz:

  • Format alışılmadık olsa da, sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında annenin kaybolduğunu görmek neşesine kavuşacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına delalet eder.

Kahve falında annesini doğurduğunu görmek rahat bir hayat yaşayacağına, beklentilerinin yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında anne baba evini görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına işarettir.

Kahve falında başkasının annesinin öldüğünü görmek bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında anneyi kambur görmek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anne dövmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında annenin evlenmesini görmek hayallerine kavuşmak için elinden gelen her şeyi yapacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine işaret eder.

Kahve falında anneyi ağlar görmek fal sahibinin kısmetinin kapanacağına, sevinçli haberlerin alınacağına rivayet etmektedir.