Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tatlı bir meyve yemek

Kahve falında tatlı bir meyve yemek iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, mülkiyetinin de artacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına delalettir.

Kahve falında tatlı bir meyve yemek gördüyseniz:

  • Yeni başlayacak olan bir ilişki bir yana süregelen ilişkilerinizde bile anlaşmazlıklara açıksınız.

Kahve falında tatlı bir meyve yemek masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında tatlı meyve yemek aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına delalettir.

Kahve falında çok tatlı meyve yemek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tatlı meyve görmek işlerinde istediği performansı yakalayamayacağına, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına inanılır.

Kahve falında cennet meyveleri yemek fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, bir anda yokluğa düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bilmediği meyve yemek haneye dertlerin gireceğine , bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında bahçede meyve yemek insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında incir ağacından meyve yemek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine alamet etmektedir.