Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında engerek görmek

Kahve falında engerek görmek şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, çok büyük bir şok yaşayacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine alamet eder.

Kahve falında engerek gördüyseniz:

  • Yapmak istediğiniz işlerin tamamlanmasında bir çok engelle karşılaşmanız olasıdır.

Kahve falında engerek yılan görmek iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına alamet eder.

Kahve falında engerek yılanı öldürmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında engerek görmek başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine rivayet etmektedir.