Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski radyo görmek

Kahve falında eski radyo görmek kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, dualarına karşılık alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, alınacak kötü kararlar yüzünden yaşanan parasal sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine delalettir.

Kahve falında eski radyo gördüyseniz:

  • Kendi gayretinizden çok şansınızın güzelliği nedeniyle istediğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Kahve falında eski radyo görmek mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz radyo görmek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bozuk radyo görmek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine alamet eder.

Kahve falında radyocu olmak iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah radyo görmek maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında radyo programı yapmak işinden geri kalacağına, canın derdine düşeceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine işaret eder.

Kahve falında radyo anteni görmek ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında antika radyo görmek ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine delalet etmektedir.