Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saksıya çiçek dikmek

Kahve falında saksıya çiçek dikmek daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, yakında işlerinin aksayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, işlerinde atılıma geçeceğine, ferah bir döneme girileceğine, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işaret eder.

Kahve falında saksıya çiçek dikmek gördüyseniz:

  • Birazcık çaba göstererek bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Kahve falında saksı çiçek dikmek iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saksıya çiçek dikmek kişinin korkularından, endişelerinden kurtulacağına, planların tutmayacağına inanılır.

Kahve falında saksıda çiçek dikmek isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında saksılara çiçek dikmek kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına inanılır.

Kahve falında saksıya fidan dikmek fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saksıya ağaç dikmek eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saksıya biber dikmek çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına rivayet eder.

Kahve falında saksıya bitki dikmek yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine inanılır.