Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolları görmek

Kahve falında kolları görmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, kazancının günden güne artacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına işarettir.

Kahve falında kolları gördüyseniz:

  • Yaklaşan çok sayıda daveti, olanağı veya teklifi dikkatle değerlendirmenizde fayda var.

Kahve falında sevdiğinin kolunun kırıldığını görmek hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kolda çürük görmek eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin kolunda altın bilezik görmek kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolsuz kedi görmek işlerin kapanacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına yorulur.

Kahve falında birinin kolunu kestiğini görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine inanılır.

Kahve falında bıçakla kolunu kesmek kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına delalet eder.

Kahve falında gümüş kol saati görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine delalettir.

Kahve falında kol koptuğunu görmek yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına alamet eder.