Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirli ayakkabı yıkamak

Kahve falında kirli ayakkabı yıkamak eşiyle arasına nifak sokulacağına, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, iş güç sahibi olacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirli ayakkabı yıkamak gördüyseniz:

  • Sizi rahatsız eden kişilerin talepleri sıkıcı olabilir.

Kahve falında kirli ayakkabı yıkamak hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına yorulur.

Kahve falında kirli bardağı yıkamak büyük bir servete kavuşacağına, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında kirli yorgan yıkamak bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına yorulur.

Kahve falında kirli gelinlik yıkamak kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına rivayet eder.

Kahve falında kirli el yıkamak ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına işaret eder.

Kahve falında kirli gömlek yıkamak maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, bolluk ve berekete kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirli elbise yıkamak manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kirli bez yıkamak kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına işaret etmektedir.