Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaba et görmek

Kahve falında kaba et görmek kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, galibiyetlerinin artacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, aile içindeki huzurun kaçacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kaba et gördüyseniz:

  • Oynanan bir oyunun ya da devam eden bir işin uygulanmasında net etkiniz olabilir.

Kahve falında kaba et görmek manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine delalettir.

Kahve falında kaba su doldurmak borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine işarettir.

Kahve falında bir kaba su doldurmak bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, ağız tadına kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında kabartma tozu görmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında denizin kabarmasını görmek meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, gülmeye hasret kalacağına rivayet eder.

Kahve falında deniz kabarması görmek yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir kaba çiş yapmak bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına işaret eder.

Kahve falında çok kabarmış kek görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına tabir olunur.