Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sürünerek kaçmak

Kahve falında sürünerek kaçmak uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, geçineceğine, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine rivayet eder.

Kahve falında sürünerek kaçmak gördüyseniz:

  • Olayları hafife alabilir veya çok fazla abartabilirsiniz.

Kahve falında köpek sürüsünden kaçmak işinde profesyonel kimse olacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında kurt sürüsünden kaçmak elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan fal sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arı sürüsünden kaçmak yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına delalet etmektedir.

Kahve falında koyun sürüsünden kaçmak maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, bu sıkıntılar yüzünden aile içerisinde sevgi saygı gibi duyguların kalmayacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında sürünerek kaçmak işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, sorunlarının tamamen biteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında domuz sürüsünden kaçmak çok büyük sevinçler yaşayacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına işaret eder.

Kahve falında sürüyle leylek görmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, önünün açık olacağına yorulur.

Kahve falında bir sürü oje görmek helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine işarettir.