Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cezaevinden kaçmak

Kahve falında cezaevinden kaçmak ağız tadından olacağına, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında cezaevinden kaçmak gördüyseniz:

  • Seçimlerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında cezaevinden kaçmak büyük bir adım atılacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cezaevini gezmek yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine delalet eder.

Kahve falında kızının cezaevine girdiğini görmek yokluk içine düşeceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin cezaevine girdiğini görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında birinin cezaevinden çıktığını görmek geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına işarettir.

Kahve falında kocasını cezaevinde görmek kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında cezaevine düşmek iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında cezaevinde olduğunu görmek onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine alamet eder.