Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elde etmek

Kahve falında elde etmek hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında elde etmek gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı belirlemeniz gerekiyor.

Kahve falında elde delik görmek aile hayatının sorunsuz olacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında elde balık tutmak işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elde sigara söndürmek endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, kötü gidişe dur denileceğine rivayet eder.

Kahve falında elde sümük görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına delalettir.

Kahve falında elde dikiş dikmek zevkli ve güzel hale geleceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elde yüzde yara görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, hayallerin gerçekleşeceğine, işini kaybedeceğine ve ailesi ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elde dövme görmek borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, hak yolunda bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Kahve falında elde bulaşık yıkamak karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, çok eğleneceğine yorulur.