Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sağdıç görmek

Kahve falında sağdıç görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işarettir.

Kahve falında sağdıç gördüyseniz:

  • Çekingen tarafınızı geri plana itmelisiniz.

Kahve falında sağdıç olduğunu görmek kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sağdıç görmek kazancının da garanti ve sabit olacağına, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına alamet eder.

Kahve falında sağdıç olmak hem işinde başarılı olacağına, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına delalet eder.