Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hediye sütyen almak

Kahve falında hediye sütyen almak herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, aniden evlilik kararı alacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına işaret eder.

Kahve falında hediye sütyen almak gördüyseniz:

  • Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir.

Kahve falında sütyen hediye almak yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sütyen hediye etmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hediye sütyen almak büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, mal ve mülk sahibi olmaya tabir olunur.

Kahve falında sütyen kaybetmek çok iyi işler gerçekleştireceğine, hayal kırıklığına düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında don sütyen görmek karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında krem sütyen görmek aradığı kişiyi bulacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine alamet eder.

Kahve falında renkli sütyen görmek sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, diplomalarının artacağına işarettir.

Kahve falında sütyen çalmak eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına yorulur.