Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üç diş görmek

Kahve falında üç diş görmek sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına alamet eder.

Kahve falında üç diş gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri farklı şekilde ele almanız dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir.

Kahve falında dişlerinin küçüldüğünü görmek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişlerinin çürüyüp döküldüğünü görmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dişlerinin temizlendiğini görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, muradına ereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına delalettir.

Kahve falında suyun içinde diş görmek yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmızı diş fırçası görmek verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında altın diş görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına inanılır.

Kahve falında diş macunu yemek musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine alamet eder.

Kahve falında diş acısı çekmek yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına rivayet etmektedir.