Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eli mor görmek

Kahve falında eli mor görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, fal sahibinin ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, işlerden hayır gelmeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, hayatının güzelleşeceğine delalet eder.

Kahve falında eli mor gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sözleri veya hareketleri nedeniyle kontrolünüzü kaybedebilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Kahve falında ellerini morarmış görmek razı geleceğine, işlerin yolundan çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor el görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine alamet eder.

Kahve falında morarmış el görmek rahat şekilde yaşayacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına inanılır.

Kahve falında elleri mor görmek istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eli mor görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında mor yazma görmek işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına yorulur.

Kahve falında mor papatya görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor biber görmek maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.