Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga etmek

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga etmek artık daha dikkatli davranacağına, her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.

Kahve falında sevdiğin kişinin kavga ettiğini görmek Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga ettiğini görmek alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga etmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sevdiği kişiyi kavga ederken görmek üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kişiyle kavga ettiğini görmek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, ekmeğine leke süreceğine işarettir.

Kahve falında sevdiğiniz kişiyle kavga etmek onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, sorunların günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğin kişiyle kavga etmek hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında iki kişinin kavgasını görmek moralin ve keyfin yerine geleceğine, kişinin ağız tadına kavuşacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına rivayet eder.