Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen birinin kıyafetlerini görmek

Kahve falında ölen birinin kıyafetlerini görmek bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, zarar verici olaylar yaşanacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, kendisine olan güveninin artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölen birinin kıyafetlerini gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan zorluklara bir an önce müdahale edilmesi gerekebilir.

Kahve falında bebek kıyafetleri satmak bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kıyafetlerini kaybettiğini görmek tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine alamet eder.

Kahve falında ölen birinin kıyafetini giymek kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder.

Kahve falında kıyafetlerinin yırtıldığını görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına yorulur.

Kahve falında kendi kıyafetini başkasının üzerinde görmek özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, insanlardan takdir toplayacağına işarettir.

Kahve falında yeşil kıyafetli asker görmek makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Kahve falında bebek kıyafetleri almak ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, büyüleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında kıyafetini bulamamak bereket ve zenginlik bulacağına, dinen sakıncalı bir iş işlediğine tabir olunur.