Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saatin bozulduğunu görmek

Kahve falında saatin bozulduğunu görmek telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına rivayet eder.

Kahve falında saatin bozulduğunu gördüyseniz:

  • Müdahale edilen konuların, kaçan uçakların ya da kaybolan telefon numaralarının nedenleri olabilir.

Kahve falında saatin bozulduğunu görmek kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saatinin bozulduğunu görmek fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına rivayet eder.

Kahve falında turşunun bozulduğunu görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yapılan büyünün bozulduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözünün bozulduğunu görmek alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, mülk edinme planlarının ertelenmesine işaret etmektedir.

Kahve falında namazının bozulduğunu görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına delalettir.

Kahve falında kızlığın bozulduğunu görmek işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyü bozulduğunu görmek çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına rivayet etmektedir.