Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gardrop almak

Kahve falında gardrop almak işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, rahmete vesile olacak gelişmelere, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine işarettir.

Kahve falında gardrop almak gördüyseniz:

  • Ne istediğinizden yüzde yüz emin olmalısınız.

Kahve falında yeni gardrop görmek yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına, konfor içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gardrop kırıldığını görmek daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işarettir.

Kahve falında gardrop taşımak yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, ipliklerini pazara çıkaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında gardrop görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine alamet eder.

Kahve falında boş gardrop görmek duygusallığın ön plana çıkacağına ve beklenen haberlerin nihayet geleceğine, canını ve malını garanti altına alacağına işaret eder.

Kahve falında gardolabı görmek hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski gardrop görmek esenliğe ve feraha kavuşacağına, karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırık gardrop görmek hafifleyeceğine, mutlu olacağına, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine delalet eder.