Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıldız resmi görmek

Kahve falında yıldız resmi görmek aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, yenilgiye uğramış hissedeceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına rivayet eder.

Kahve falında yıldız resmi gördüyseniz:

  • Yeni bir işe girmeniz ya da mevcut işinizde yeni birşeyler yapmanız olasıdır.

Kahve falında yıldız resmi görmek kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına, onu hayallerine kavuşturacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şahmeran resmi görmek düşmanlarını alt edeceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ev resmi görmek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, geleceğinin de çok parlak olacağına alamet eder.

Kahve falında erkek bebek resmi görmek maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, her zaman kötülük için çalışacağına yorulmaktadır.

Kahve falında maymun resmi görmek aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında gelinlikli resmini görmek istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fatih sultan mehmetin resmini görmek onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve Allah tarafından korunacağına yorulur.

Kahve falında tavşan resmi görmek iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine yorulur.