Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz bir şey içmek

Kahve falında beyaz bir şey içmek insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, ticaretin büyüyeceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz bir şey içmek gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan yeni gerçekler veya kanıtlar belli bir ilişkinin gidişatını farklılaştırabileceği için, önceden bazı tepkiler vermenizde fayda var.

Kahve falında beyaz bir şey içmek anne baba duaları alınacağına, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı bir şey içmek her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında ölüden bir şey içmek çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında acı bir şey içmek uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarhoşluk veren şeyler içmek çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz bir şey kusmak hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz renkli şeyler görmek zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine işarettir.

Kahve falında beyaz şeyler görmek geçim derdinin olmayacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına yorulur.