Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir çanta dolusu para çalmak

Kahve falında bir çanta dolusu para çalmak herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, geçiminin kolaylaşacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında bir çanta dolusu para çalmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yaklaşım biçiminizi değiştirmeniz kontrolü ele almanız anlamına gelebilir.

Kahve falında bir çanta dolusu para çalmak karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çanta dolusu para almak kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çanta dolusu bozuk para görmek neşeli bir hayat süreceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Kahve falında çanta dolusu para görmek çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına delalet eder.

Kahve falında çanta dolusu kağıt para görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında para dolusu çanta görmek sorunların ve engellerin biteceğine, yaşamının çok lüks bir hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında çantalar dolusu para görmek istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret eder.

Kahve falında bir çanta dolusu kağıt para görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, imkânlarını kaybedeceğine delalettir.