Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okulda kavga etmek

Kahve falında okulda kavga etmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, öfkeli hareketlerde bulunacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine rivayet eder.

Kahve falında okulda kavga etmek gördüyseniz:

  • Bir konuşma ya da tartışma kendinizi aldatılmış hissetmenize neden olabilir.

Kahve falında okulda kavga olduğunu görmek büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine delalet eder.

Kahve falında okulda kavga görmek verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işarettir.

Kahve falında okul arkadaşıyla kavga ettiğini görmek huzur ve şifa bulacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında okulda kavga ettiğini görmek gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına delalettir.

Kahve falında okulda kavga etmek her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında okul müdürüyle kavga etmek atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, her geçen gün başarıların artacağına delalet eder.

Kahve falında okul arkadaşlarıyla kavga etmek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında okul duvarı görmek yüzünün hep güleceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine yorulmaktadır.