Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pırlanta taş kaybetmek

Kahve falında pırlanta taş kaybetmek beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, kazancının artacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, hastalıklarının biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pırlanta taş kaybetmek gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişiler size desteklerini açıkça gösterebilirler.Eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurmanızın maddi ya da başka türlü bedelleri olsa da, oldukça bilgilendirici olabilir.

Kahve falında pırlanta taşı kaybetmek borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pırlanta taş kaybetmek gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pırlanta küpe kaybetmek üzüleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine delalet eder.

Kahve falında pırlanta kaybetmek yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına delalet eder.

Kahve falında pırlanta yüzük kaybetmek işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına delalettir.

Kahve falında pırlanta taşları görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında pırlanta taşlı yüzük takmak bir sebeple kendisini çok üzeceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, çok uzun zamandan beri yaptığı işte çeşitli sorunlar yaşayacağına, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tek taş pırlanta almak attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına alamet etmektedir.