Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ferace görmek

Kahve falında ferace görmek nimetin ve kazancın artacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ferace gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşabileceğiniz değerli bilgileriniz var.

Kahve falında ferace almak zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine alamet eder.

Kahve falında siyah ferace görmek onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, dayanışma içinde kalacağına, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı delalet etmektedir.

Kahve falında ferace görmek musibetlerle karşılaşmayacağına, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil ferace görmek sıkıntılı günler geçirileceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah ferace giydiğini görmek iç sıkıntısına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına yorulur.

Kahve falında beyaz ferace görmek kendi hataları ile yüzleşeceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz ferace giymek çalışmalarının karşılığını alacağına, zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında ferace giymek çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına, ticarete atılacağına işarettir.