Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karanlık bir adam görmek

Kahve falında karanlık bir adam görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, parasal krizler yaşanacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karanlık bir adam gördüyseniz:

  • Tutkular ön plana çıkabilir.

Kahve falında karanlık adam görmek hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlıkta adam görmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına inanılır.

Kahve falında karanlık bir adam görmek çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında karanlıkta balık tutmak hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karanlıkta yolculuk etmek açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlıkta sevgilini görmek sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına delalettir.

Kahve falında karanlıkta bisiklet sürmek kişinin tek başına kalacağına, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine alamet eder.

Kahve falında karanlıkta yolculuk yapmak kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına delalet etmektedir.