Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kekik yağı görmek

Kahve falında kekik yağı görmek ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, çok rahat edeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında kekik yağı gördüyseniz:

  • Yanlış hesaplamalar nedeniyle, orantısız güç kullanımıyla halledilmeye çalışan işler söz konusu olabilir.

Kahve falında kekik yağı görmek kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine tabir olunur.

Kahve falında kekik suyu içmek karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kekik çayı görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında kuru kekik görmek sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında kekik istemek çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kekik otu görmek böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına alamet eder.

Kahve falında kekik toplamak bahtının ve geleceğinin açık olacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında kekik içmek haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, iyi şartlarda yaşayacağına delalettir.