Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki yılan görmek

Kahve falında iki yılan görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında iki yılan gördüyseniz:

  • En önemli hedefinizden uzaklaşmamalısınız.

Kahve falında bacaklı yılan görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi yılan görmek kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kara yılanlar görmek kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına, çok büyük zararlar edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında krem renkli yılan görmek sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, gelişeceğine yorulur.

Kahve falında yılanlı kuyu görmek rızkının her geçen gün daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine işarettir.

Kahve falında uçan sarı yılan görmek kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında ağzına yılan girdiğini görmek asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı yılandan kaçmak atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, kişinin kötü günler geçireceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına rivayet etmektedir.