Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin soyulmak

Kahve falında evin soyulmak fakirlerin zenginleşeceğine, büyük sorunlar yaşanacağına, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, bu kararlara uyulacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Kahve falında evin soyulmak gördüyseniz:

  • Yanılgılar, yanlış anlaşılmalar veya aldatma ya da aldatılma durumları söz konusu olabilir.

Kahve falında evin soyulması görmek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına delalet eder.

Kahve falında evin soyulmak hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evinizin soyulduğunu görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine delalettir.

Kahve falında evini soyulduğunu görmek daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evini soyulmuş görmek özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına işarettir.

Kahve falında birinin evinin soyulduğunu görmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına inanılır.

Kahve falında komşunun evinin soyulduğunu görmek işlerinin ağırlaşacağına, hem de çok üzüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evinin soyulduğunu görmek herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, endişe ettiği işlerin son bulacağına inanılır.