Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babanın tutuklandığını görmek

Kahve falında babanın tutuklandığını görmek daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, elindekileri de alıp götüreceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, mal kaybına uğrayacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında babanın tutuklandığını gördüyseniz:

  • Yemek ya da içki konularında da abartılı davranışlarınız olabilir.

Kahve falında babasının tutuklandığını görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, hayatı ile bazı kararlar vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında babanın tutuklandığını görmek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin tutuklandığını görmek ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, bazen umutlarını yitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir kişinin tutuklandığını görmek uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cinayetten tutuklanmak içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, kafasını toparlayamayacağına tabir olunur.

Kahve falında asker tarafından tutuklandığını görmek çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına rivayet eder.

Kahve falında birini tutuklandığını görmek dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına işarettir.

Kahve falında birinin tutuklandığını duymak zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine tabir olunur.