Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kudret görmek

Kahve falında kudret görmek borçların biteceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, şansının ve bahtının döneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kudret gördüyseniz:

  • Eş veya sevgilinizi aldatma istekleri duyabilir ya da onu aşırı kıskanabilirsiniz.

Kahve falında kudret narı almak işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, kazancın katlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kudret helvası görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kudret görmek zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına yorulur.

Kahve falında kudret narı görmek kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, bir sebeple çok üzüleceğine yorulmaktadır.