Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pinokyo görmek

Kahve falında pinokyo görmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kısmetinin ve şansının da kapanacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına delalettir.

Kahve falında pinokyo gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerle yani ikametgahınızla ilgili bazı zorluklar, rahatsızlıklar görülebilir.

Kahve falında dile piercing takmak sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada bulaşamayacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine delalettir.

Kahve falında pişen et görmek işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pişmiş peynir yemek yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında içi pişmemiş ekmek görmek hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında taze pişmiş ekmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pişmiş dolma biber görmek ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş yeşil biber görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine yorulur.

Kahve falında pişmiş buğday yemek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine inanılır.