Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamam görmek

Kahve falında hamam görmek güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, iş dünyasında haksızlığa uğranacağına, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, zor durumların sona ereceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, kazancını iki kat arttıracağına, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında hamam gördüyseniz:

  • Siz ikili ilişkilerinizde sürekli özverili tutumlarda olmaya eğilimlisiniz.

Kahve falında hamamda kadınlar görmek iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına alamet eder.

Kahve falında hamam kese görmek işlerine verimin hâkim olacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşini hamamda görmek zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına işarettir.

Kahve falında üzerinde hamam böceği görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, bu düzenin bir gün değil, ömür boyu süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gelin hamamı görmek elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarihi hamam görmek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hamama gidip keselenmek içinin hafifleyeceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hamamda keselenmek sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına tabir olunur.