Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatakda adam görmek

Kahve falında yatakda adam görmek aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, zenginlik kazanacağına, çok güzel adımlar atılacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına işarettir.

Kahve falında yatakda adam gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz sizin için ilham verici veya bilgilendiri olabilir.

Kahve falında yatakta adam görmek helal kazanç elde edileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına işaret eder.

Kahve falında yatakda adam görmek rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yatağında yabancı adam görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir adamla aynı yatakta yatmak onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yatakta yatan adam görmek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel bir haberin alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine alamet eder.

Kahve falında yatakta bir adamla yatmak her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, zorlukların yaşanacağına, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine yorulur.

Kahve falında yatak değiştirmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yatağa kaka yapmak zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, hayır işleri yapacağına işaret etmektedir.