Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında domuzun görmek

Kahve falında domuzun görmek art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, makbul olan mallar edineceğine rivayet eder.

Kahve falında domuzun gördüyseniz:

  • Çevrenizde sizi gitmek istediğiniz yönünün tam tersi istikamette gitmeye iknaya çalışan kişiler olabilir.

Kahve falında bir sürü domuz görmek her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma delalettir.

Kahve falında domuz yavrusu görmek ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bahçede domuz görmek sevdikleri ile bir arada olacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında domuz emzirmek ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, kişinin memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında domuz ve at görmek içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında çok büyük domuz görmek sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine inanılır.

Kahve falında domuz yavruları görmek geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında domuzun saldırısına uğramak gayrimenkul işine girip zengin olacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine alamet eder.