Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deve ve eşek görmek

Kahve falında deve ve eşek görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, güzel günler için yaşayacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, bir sebeple sıkıntıya düşen fal sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında deve ve eşek gördüyseniz:

  • Aynı durum iş hayatı veya finansal başlıklı konularda da yaşanabilir, yani işler yavaşlayabilir veya beklentiler karşılanmayabilir.

Kahve falında deve ve eşek görmek sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında eşek kovaladığını görmek çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında eşekten kaçmak hileye, fesada bulaşacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine inanılır.

Kahve falında kahverengi eşek görmek büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine işaret eder.

Kahve falında eşeğin üstüne binmek ileride çok zengin biri olacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çiftleşen eşek görmek kötülerin uzaklaştırılacağına, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşeği yıkamak gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı eşek arısı görmek başarıları ile tanınacağına, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine alamet etmektedir.