Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az kan görmek

Kahve falında az kan görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Kahve falında az kan gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim projelerinin ya da alınan eğitimlerin faydasını görebilir, popülaritenizi ya da özgüveninizi arttırabilirsiniz.

Kahve falında kan ve su görmek darlığa ve yokluğa düşeceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına delalet eder.

Kahve falında kan pıhtısı doğurmak sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine delalettir.

Kahve falında arkadaşına kan vermek tebrik edileceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine delalet eder.

Kahve falında kar ve kan görmek sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çok az kan görmek herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına yorulur.

Kahve falında az kan görmek aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kuyuda kan görmek kişinin arkadaşlarından gelecek bir belaya, yapılan işin karşılığının alınamayacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz elbisede kan görmek uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına inanılır.