Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kucakta hasta taşımak

Kahve falında kucakta hasta taşımak helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, sorunların son bulacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, yüksek tahsil yapacağına, güzel bir evliliğe, imkânsızlıklarının biteceğine, keyiflerinin yerinde olacağına, işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında kucakta hasta taşımak gördüyseniz:

  • Maddi veya işle ilgili ilişkileriniz tartışmaya açık hale geliyor.

Kahve falında kucakta hasta taşımak çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kucakta bebek taşımak tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, torunlarına dahi yeteceğine işarettir.

Kahve falında kucakta kadın taşımak içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında anneyi kucakta taşımak çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, dertlerden kurtulmaya yorulur.

Kahve falında kucakta insan taşımak dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliyi kucakta taşımak tövbelerin amacına ulaşacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına işaret eder.

Kahve falında bebeği kucakta taşımak kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında babayı kucakta taşımak maddi olarak epey kayıp verileceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına işaret etmektedir.