Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boğulurken kurtarılmak

Kahve falında boğulurken kurtarılmak yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, dertlerin başlayacağına, bolluk içinde yaşanacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, işlerinden belirsizlik olacağına işaret eder.

Kahve falında boğulurken kurtarılmak gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu güçlendirecek yatırımlar veya planlar yapabilirsiniz.

Kahve falında bokunda kurt görmek yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına işaret eder.

Kahve falında suda boğulurken kurtarılmak öz güven kazanacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına işaret eder.

Kahve falında boğulanı kurtaramamak huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bokta kurt görmek yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına inanılır.

Kahve falında bokta beyaz kıl kurdu görmek problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine nadiren de iş kaynaklı sıkıntılar yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında boğulurken biri tarafından kurtarılmak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında boğulmaktan kurtarılmak mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına rivayet eder.