Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kişiyi izlemek

Kahve falında bir kişiyi izlemek aşkının da kalıcı olacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, maceralara atılacağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kişiyi izlemek gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız size özel bir şey sunabilir.

Kahve falında bir kişiyi izlemek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gösteri izlemek yakın bir zaman alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına yorulur.

Kahve falında tören izlemek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine tabir olunur.

Kahve falında savaş izlemek umduğunu bulamayacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına işarettir.

Kahve falında dizi izlemek işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında korku filmi izlemek eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına, eksiği kendinde bulacağına delalettir.

Kahve falında birilerini izlemek işlerinin yaver gideceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine işarettir.

Kahve falında fotoğraf izlemek üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına işaret eder.