Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında konvoy görmek

Kahve falında konvoy görmek keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, fal sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, rakiplerini yeneceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında konvoy gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışabilir veya önemli ilişkilerinizi dengeleyebilirsiniz.

Kahve falında düğün konvoyu görmek aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine tabir olunur.

Kahve falında gelin arabası konvoyu görmek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına delalet eder.

Kahve falında kendi düğün konvoyunu görmek ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında konvoy görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, hayatının adeta cennete döneceğine yorulur.

Kahve falında gelin konvoyu görmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, anne ve baba duası alınacağına delalettir.

Kahve falında askeri konvoy görmek bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine rivayet eder.

Kahve falında araba konvoyu görmek zor günlerden geçeceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında araba konvoy görmek iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.