Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaz eti görmek

Kahve falında kaz eti görmek sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, çok sıkıntı çekeceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaz eti gördüyseniz:

  • Kelimeleri dikkatli seçmekte fayda var.

Kahve falında kaz eti yemek yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında pişmiş kaz eti yemek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaz eti görmek her şeyin durağan şekilde süreceğine, müjdeli haberler alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kaz eti pişirmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pişmiş kaz eti görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kaz görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına delalet eder.

Kahve falında kaz yapmak ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında uçan kazlar görmek işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, hasta olacağına işaret eder.