Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında latince görmek

Kahve falında latince görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, iyi bir aile reisi ve baba olacağına rivayet eder.

Kahve falında latince gördüyseniz:

  • Sana yardım etmek isteyen dostların uzaklaşma eğiliminde olabilirler.

Kahve falında la havle çekmek haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, eğlenceli ortamlara gireceğine işaret eder.

Kahve falında latince görmek onunla güzel bir ilişki kuracağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında latince konuşmak kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında first lady görmek sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına tabir olunur.

Kahve falında la havle vela kuvvete görmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, aydınlık bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında silah la ateş etmek iyiliğe ve güzelliğe, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına rivayet eder.

Kahve falında lazca konuşmak kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine yorulur.

Kahve falında silah la vurulmak hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine delalet etmektedir.