Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gümüşcü görmek

Kahve falında gümüşcü görmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, onlara doyasıya sarılacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gümüşcü gördüyseniz:

  • Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir.

Kahve falında gümüş yüzük hediye almak fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında gümüş yüzük hediye etmek ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine alamet eder.

Kahve falında gümüş çeyrek görmek elindekini de bitireceğine, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına alamet eder.

Kahve falında sol parmakta gümüş yüzük görmek hedeflerine yaklaşacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gümüş renkli silah görmek zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına delalettir.

Kahve falında gümüş şekerlik görmek eşi ile arasının açılacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gümüş parlatmak iyi insanlar ile birlikte olunacağına, düşmanına galip geleceğine, saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında birine gümüş kolye takmak kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine alamet eder.