Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tek kol görmek

Kahve falında tek kol görmek sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, anlaşmazlıkların baş göstereceğine, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında tek kol gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkabilecek her şeye hazırlıklısınız veya kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Kahve falında tek kollu adam görmek sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tek kolu olmayan bebek görmek eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tek kollu kadın görmek ne yapacağını şaşıracağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine yorulur.

Kahve falında tek kollu insan görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına tabir olunur.

Kahve falında tek kol görmek güvensizlik duymaya, imkânların günden güne azalacağına işarettir.

Kahve falında tek kolunun olmadığını görmek hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına delalet eder.

Kahve falında tek kollu görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tek beyaz ayakkabı görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına rivayet eder.