Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patates görmek

Kahve falında patates görmek sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında patates gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki insanlara karşı ısrarlı bir tutum içine girmeniz yakınlarınızla olan ilişkilerinizde gerilime yol açabilir.

Kahve falında topraklı patates görmek sahip olduğu nimetin artacağına, maddi konuda zayıflayacağına tabir olunur.

Kahve falında pazarda patates görmek insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine yorulur.

Kahve falında patatesi soymak evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Kahve falında patates pişirmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine tabir olunur.

Kahve falında patates haşlaması yemek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine tabir olunur.

Kahve falında pembe patates görmek iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında soyulmuş patates görmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında patates ekmek yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına işarettir.