Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vitrin görmek

Kahve falında vitrin görmek eğlenceli şekilde yaşayacağına, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, suç işleyeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, yanlış kararlar vereceğine rivayet eder.

Kahve falında vitrin gördüyseniz:

  • Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Kahve falında cam vitrin görmek kırılan kalplerin tekrar barışacağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı vitrini görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına rivayet eder.

Kahve falında vitrin örtüsü görmek amaçlarına nail olacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine yorulur.

Kahve falında büyük vitrin görmek eşlerinin kapanacağına, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında vitrinde elbise görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine işarettir.

Kahve falında mağaza vitrini görmek iş kaybı yaşanacağına, onun iyi olduğunu öğreneceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına tabir olunur.

Kahve falında vitrine bakmak kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vitrinde altın görmek talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine rivayet eder.