Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında konuşma görmek

Kahve falında konuşma görmek tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında konuşma gördüyseniz:

  • Ticari başlıklarda emek harcamak gerekebilir.

Kahve falında birinin seninle konuşmadığını görmek iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına delalettir.

Kahve falında konuşan keklik görmek yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında devenin konuştuğunu görmek kişinin hayatının değişeceğine, rızkının da genişleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başbakanın konuştuğunu görmek hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına inanılır.

Kahve falında konuşan siyah kedi görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine yorulur.

Kahve falında çocuğun konuştuğunu görmek çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi görüp konuşmamak işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mezara konulmak kazancın düşeceğine, isteklerin tek tek yerine geleceğine alamet eder.