Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tenya kurdu görmek

Kahve falında tenya kurdu görmek kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına ve yeni kurslara, seminerlere katılarak mevcut yeteneğini daha da iyi hale getirip, seçkin bir eleman haline geleceğine, hiç para sıkıntısı da yaşamayacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına işaret eder.

Kahve falında tenya kurdu gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife almak ya da üstesinden gelebileceğinizden fazla yük almak ilişkilerde problemlere neden olabilir.

Kahve falında tenya kurdu görmek ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına delalet eder.

Kahve falında tenya görmek kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tenya düşürmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tenya düşürdüğünü görmek ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında etin kurtlandığını görmek mali sorunlarının çözüleceğine, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine inanılır.

Kahve falında dışkıda kıl kurdu görmek ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında saçın içinde kurt görmek kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine delalettir.

Kahve falında kurt ayıklamak stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, geçim derdinin biteceğine yorulmaktadır.